Femida Legal Association – це команда, яка не лише бездоганно знає сучасне українське законодавство, але й вміє використовувати його в інтересах своїх клієнтів та для вирішення складних завдань. Ми не лише слухаємо те, що нам розповідають клієнти, але й самостійно аналізуємо їх економічні тенденції та бізнес-процеси, аби запропонувати найефективніші рішення, які урегулюють спірні питання, а також збережуть репутацію, активи та бізнес.

 

 

Чому ми

 • Спеціалізація

  FLA – це не просто юридична компанія, яка береться за все і одразу. FLA – це спеціалізація, багаторічний досвід і велика практика в окремих питаннях, постійний розвиток і удосконалення в окремих питаннях та сферах, глибокі знання та вміння шукати нестандартні рішення.

 • Конфіденційність

  Вміння зберігати таємниці – одна із ключових ознак роботи FLA. Ми не женемось за рейтингами, не даємо інтерв’ю і не беремо участі у телешоу. Ми зберігаємо таємниці наших клієнтів та впевнені в тому, що «гроші люблять тишу», а успіх – це результат знань, щоденної роботи та бажання удосконалюватись.

 • Працюємо на результат

  FLA – не просто юридична компанія, яка здійснює захист ваших інтересів. FLA – команда, яка допомагає бізнесу реалізовуватись та розвиватись в тій індустрії, де він працює. Наша мета – максимально якісно та швидко вирішити всі юридичні питання та забезпечити комфортну роботу вашого бізнесу в рамках діючого законодавства.

 • B2B - 97%

  97% клієнтів FLA – юридичні особи. Тому ми, як ніхто, знаємо і розуміємо ті проблеми, з якими доводиться стикатись сучасному бізнесу.